Usługi

Coima współpracuje z międzynarodowymi producentami systemów informatycznych najwyższej klasy.

Przyglądając się możliwościom jakie są oferowane za pośrednictwem Przemysłu 4.0, zdecydowaliśmy nie ograniczać się do jednego, konkretnego rozwiązania. Wszechstronność ta zaowocowała szeregiem działań mających na celu dostarczanie polskim przedsiębiorstwom produkcyjnym międzynarodowych systemów informatycznych najwyższej jakości.

Oferta obejmuje:

Pośrednictwo

Coima jest partnerem międzynarodowych producentów systemów informatycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie pośredniczyć w wyborze rozwiązania IT przez polskie przedsiębiorstwo produkcyjne oraz wesprzeć obie strony w negocjacjach.

Wsparcie techniczne

Coima współpracuje z polskimi oraz zagranicznymi inżynierami, którzy posiadają szerokie doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze systemów IT, takich jak: ERP, MES, APS, SCM, WMS oraz BI.
Nasze doświadczenie stale uzupełniane jest o wiedzę naszych partnerów, co pozwala zrozumieć procesy produkcyjne wielu gałęzi przemysłu, w tym: automotive, metal, maszyny, farmacja, tworzywa sztuczne i wiele innych.

Consulting

Naszą misją jest pomaganie polskim firmom produkcyjnym, które poszukują usprawnień w zakresie zarządzania całym przedsiębiorstwem, monitorowania pracy maszyn, planowania i harmonogramowania produkcji oraz łańcucha dostaw.

Coaching dla firm

Coaching przez nas prowadzony, skierowany jest do przedsiębiorstw produkcyjnych oraz usługowych, które chcą podnosić swoje kompetencje pozwalające zarządzać potencjałem firmy.
W skład coachingu wchodzą:

1) executive coaching - skierowany do kadry zarządzającej średniego oraz wyższego szczebla
2) coaching menedżerski - dedykowany do menedżerów, obejmujący szkolenie z zakresu wykonywanych obwowiązków

Treningi i szkolenia

Nasza oferta obejemuje prowadzenie praktycznych treningów oraz szkoleń - miękkich jak i twardych.
Szkolenie tzw. kompetencji "twardych" obejmuje specjalistyczne szkolenia z zakresu:

1) planowanie i harmonogramowanie produkcji
2) zarządzanie procesami produkcyjnymi oraz logisytycznymi
3) sprzedaż oraz marketing

Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się