O nas

Firma Coima utworzona w 2010 roku jest odpowiedzią na potrzeby polskich przedsiębiorstw produkcyjnych.

Od kilku lat mamy styczność z niezwykle dynamicznym rozwojem przemysłu na polskim rynku. W dzisiejszych czasach firmy produkcyjne muszą rozwijać się w myśli koncepcji Przemysłu 4.0, aby tworzyć produkty jak najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie, wyróżniając się na tle konkurencji. Nowoczesne technologie odpowiadające za optymalizację pracy ludzi i maszyn okazują się niezbędną inwestycją i czynnikiem, dzięki któremu polskie przedsiębiorstwa mogą zrobić krok w przód.

Naszym zadaniem jest dostarczanie firmom usług najwyższej jakości, dlatego wraz z międzynarodowymi dostawcami IT oferujemy rozwiązania, które stanowią znaczną wartość dodaną dla polskiego przemysłu.

Coima to:

Elastyczność – tworzymy ofertę na podstawie indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Kreatywność – myślimy w nieszablonowy sposób, a także jesteśmy otwarci na wszelkie innowacje mogące połączyć biznes firm produkcyjnych z dostawcami rozwiązań informatycznych.

Satysfakcja – zawsze dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni i usatysfakcjonowani.

Jakość – stawiamy na jakość, a nie ilość. Zawsze stwarzamy klientom jak najlepsze warunki do działania.

Odpowiedzialność – potrzeby klientów są dla nas priorytetem, dlatego też przed podjęciem jakichkolwiek aktywności chcemy ich oczekiwania. Pozwala to dostarczyć polskim przedsiębiorstwom usługi najwyższej jakości.

Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się